Beiratkozás

Egyéb kategória

Tisztelt Szülők!

Ezúton értesítem Önöket, hogy a 2020-2021-es tanévre történő beiratkozás menete a következő:

Ha a leendő első osztályos körzetes (szécsényi, nagylóci, hollókői lakcímmel rendelkezik) és ellenkező jelzés nem érkezik, akkor iskolánk hivatalból felveszi a gyermeket a lakóhelyének megfelelő feladatellátási helyre. Ezzel kapcsolatban egy telefonos (+36-30-827-0027) vagy e-mailes (rfszkki@gimn-szecseny.sulinet.hu) megkeresést várunk adategyeztetés céljából.

Ha a leendő első osztályos nem körzetes, akkor április 24-ig várjuk jelentkezéseiket a körzetes iskola megjelölésével a fenti elérhetőségeken, illetve személyesen 2020. április 15-től minden nap 10.00-12.00 az iskola titkárságán.
Ebben az esetben a beiratkozáshoz szükséges: gyermek adatai (szül. hely és idő, lakcíme, TAJ-száma, oktatási azonosítója), szüleinek neve és telefonos elérhetősége, esetleges igazolás rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről/hátrányos helyzetről.

A beiratkozási körzethatárok itt megtekinthetők!

Szeretettel várjuk a leendő első osztályos tanulóinkat!

Figyelmükbe ajánljuk az alábbi kedvcsinálókat!

Téged is várunk!
Családi nap – 2019. május